Aktualitet

Aksident i rëndë në Lushnje, raportohet për dy viktima

Shkruar nga Liberale
Aksident i rëndë në Lushnje, raportohet për dy viktima

Një aksident i rëndë mësohet të ketë ndodhur sot në mesditë në fshatin Kolonjë në Lushnje.

Klan News duke iu referuar burimeve bën me dije se raportohet për 2 viktima. Nuk dihen ende shkaqet e aksidentit pormësohet se viktimat janë babë e bijë.

Ndërkohë policia dhe ambulanca kanë shkuar në vendin e ngjarjes.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH