Aktualitet

Aksident i rëndë në Berat/ Makina përfundon në kanal, detajet e para

Shkruar nga Liberale
Aksident i rëndë në Berat/ Makina përfundon në kanal,

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Berat-Dimal ku një person ka humbur kontrollin e makinës dhe ka përfunduar në një kanal në fshatin Moravë.

Të aksidentuarit janë transportuar në spital për të marrë ndihmë mjekësore.

Ndërkohë në vendngjarje ka shkuar policia së bashku me grupin hetimor për të bërë të mundur zbardhjen e ngjarjes.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH