Aktualitet

E goditën me thikë gjatë natës në Mamurras, flet 35-vjeçari i plagosur: Nuk e dallova autorin sepse ishte errësirë

Shkruar nga Liberale
E goditën me thikë gjatë natës në Mamurras, flet

Një plagosje me thikë ka ndodhur mbrëmjen e së hënës në Fushë-Mamurras.

Policia sqaroi se shtetasi me iniciale T. T., përfundoi në spital. Mësohet se ai ka thënë para efektivëve se nuk e ishte kuptuar se kush e kishte qëlluar me thikë për shkak të errësirës. Por ende nuk dihet nëse 35-vjeçari po fsheh ngjarjen apo jo.

Grupi hetimor, në drejtimin e Prokurorisë, po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të këtij rasti, identifikimin dhe kapjen e autorit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH