Aktualitet

Aksident i rëndë në Lezhë, dy persona në gjendje të rëndë

Shkruar nga Liberale
Aksident i rëndë në Lezhë, dy persona në gjendje

Tre persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e një aksidenti të ndodhur në rrugën nacionale Lezhë –Vau i Dejës.

Mësohet se dy motorcikleta janë përplasur me njëra-tjetrën. Dy prej të plagosurve ndodhen në gjendje të rëndë.

Ndërkohë policia dhe ambulanca ndodhen në vendin e ngjarjes.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH