Aktualitet

Tragjedi në Sarandë/ 38-vjeçari mbytet në kanalin e hidrocentralit

Shkruar nga Liberale
Tragjedi në Sarandë/ 38-vjeçari mbytet në kanalin e

Një ngjarje e rëndë është shënuar pasditen e së enjtes në Sarandë, ku një 38-vjeçar është mbytur aksidentalisht në kanalin e hidrocentralit “Bistrica 2”.

Sipas deklarimeve të familjarëve, ky shtetas vuante nga probleme të shëndetit mendor dhe ishte larguar nga banesa, para disa orësh.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH