Showbiz

Zbulohet kasta e aktorëve “Në kuadër të dashurisë”! Lindin dyshimet e para për puthjen mes Luizit dhe Oltës: Nuk duket skenike!

Shkruar nga Liberale
Zbulohet kasta e aktorëve “Në kuadër të

Filmi “Në Kuadër të Dashurisë, me protagonistë dy ish-pjesëmarrësit në BBV, Olta Gixhari dhe Luiz Ejlli, do të shfaqet për publikun më 10 tetor.

Sot u publikua traileri i filmit por një foto nga video po bën xhiron e rrjetit.

Është momenti ku Luiz Ejlli dhe Olta Gixhari shkëmbejnë një puthje skenike me njëri-tjetrin. Shumë komentues thanë se puthja mes tyre nuk  ishte skenike, përkundrazi, dukej e vërtetë.

Ndërkohë aktorët e tjerë që marrin pjesë në film janë: Ndriçim Xhepa, Sara Hoxha, Ylber Bardhi, Luan Jaha, Olta Daku, Roerd Toçe, Besmir Bitraku, Zamira Kita, Sotiraq Bratko, Aleksandër Grami, Eni Shehu, Dea Mishel Hoxha, Salsano Rrapi, Myzafer Zifla, Klodiana Keco, Koço Qendro.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH