Aktualitet

Vlorë/ 63-vjeçari vetëvaret në ballkonin e shtëpisë

               Publikuar në : 21:01 - 30/05/20 liberale

Një 63-vjeçar në Vlorë i ka dhënë fund jetës në ballkonin e banesës së tij. Sipas policisë nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune.

Vlorë/Informacion paraprak

Rreth orës 18:45, në lagjen “29 Nëntori”, Vlorë, në ballkonin e banesës së tij është gjetur i vetëvarur shtetasi N.D., 63 vjeç. Ky shtetas jetonte vetëm dhe nga kqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon veprimet e mëtejshme për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Tags: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back