Aktualitet

Vijon procesi i vaksinimit të të moshuarve mbi 90 vjeç në Gjirokastër

               Publikuar në : 10:59 - 05/03/21 liberale

Vijon procesi i vaksinimit të të moshuarve në Gjirokastër, ndërsa procesi është inspektuar nga ministri Bledi Çuçi.

Mësohet se sot po vaksinohen moshat mbi 90 vjeç. Pak ditë më parë përfundoi vaksinimi për moshat mbi 90.

Kujtojmë se në vendin tonë po kryhet vaksinimi për bluzat e bardha dhe të të moshuarve.


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back