Të gjitha

Video/ Burri tërbohet pasi e gjen gruan në restorant me 2 meshkuj

               Publikuar në : 21:46 - 10/07/20 liberale

Një burrë në Kinë, ka dhunuar barbarisht gruan, pasi e pa të ulur me dy burra të tjerë në një restorant.

I gjithë momenti është fiksuar nga kamerat e sigurisë. Në video, shihet burri i cili afrohet pranë tavolinës së ngrënies dhe godet me shuplakë gruan, e cila si pasojë përfundon pa ndjenja.

Veç gruas, burri ka goditur me grushte e shishe dhe dy personat me të cilët ajo ishte shoqëruar dhe më pas është larguar.

Tags: , , ,


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back