Kronikë

Vetëhidhet nga ura e Institutit, 58-vjeçarja në gjendje të rëndë

Shkruar nga Liberale
Vetëhidhet nga ura e Institutit, 58-vjeçarja në gjendje të

Një 58-vjeçare është vetëhedhur nga ura e Institutit në Tiranë dhe për pasojë ka marrë lëndime të shumta. Policia thotë se ngjarja ka ndodhur paraditen e sotme, ndërkohë nuk dihen shkaqet.

Njoftimi i policisë:

“Më datë 12.02.2023, rreth orës 11:10, te Ura e Insitutit është vetëhedhur shtetasja Xh. I., 58 vjeçe. Si pasojë është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH