Aktualitet

Vapa shton aksidentet/ Makinat përplasen në aksin Librazhd-Elbasan, shoferët përfundojnë në spital

Shkruar nga Liberale
Vapa shton aksidentet/ Makinat përplasen në aksin Librazhd-Elbasan,

Një aksident ka ndodhur në aksin Librazhd-Elbasan, ku dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën.

Gjendja e drejtuesve është jashtë rrezikut për jetën dhe ata janë shoqëruar në Spitalin Rajonal të Elbasanit.

Mendohet se aksidenti ka ndodhur si shkak i një tentative për të parakaluar.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH