Showbiz

Trekëndëshi Ronaldo-Kiara-Luiz/ Maestro ka një pyetje për fansat: Çfarë po ndodh midis...

Shkruar nga Liberale

Këtë javë vëmendje ka marrë Ronaldo Sharka, i cili është shprehur për moderatoren e emisionit Kiara Titon, ku ka thënë se ajo nuk është e duhura për prezantimin e emisionit “Kepi i VIP-ave”. Luiz Ejlli nuk mund të mos reagonte në rrjete sociale lidhur me këto që ka shprehur Ronaldo. Shumë i nervozuar, Luizi ka postuar një video teksa flet gjatë një pushimi nga xhirimet e filmit “Në kuadër të dashurisë”, me të cilin ka ditë që është i angaxhuar dhe i ka kthyer një përgjigje Ronaldos dhe çdo kujt tjetër që ka ‘sulmuar’ Kiarën dhe debati virtual ka vazhduar.

Ditën e sotme Armaldo Kllogjeri ka postuar një foto të Luizit, Kiarës dhe Ronaldois dhe kërkon të dijë se çfarë po ndodh mes tyre, pasi shprehet se nuk ia paska idenë se çfarë ka ndodhur këto ditë dhe shkruan një shkrim me një emoji duke qeshur:

Çfarë po ndodh midis Kiarës edhe Ronaldos apo..?

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH