Aktualitet

Topalli: Gjykata pushoi çështjen, palët në krahët e njëri-tjetrit

               Publikuar në : 15:56 - 14/01/20 liberale

Ish-kryetarja e Parlamentit, Jozefina Topalli, ka reaguar me anë të një postimi në “Facebook” mbi takimin mes përfaqësuesve të opozitës dhe atyre të mazhorancës në lidhje me Reformën Zgjedhore.

Topalli shkruan se pasi gjykata pushoi çështjen e Bashës për lobimin rus, palët rikthehen sërish në krahët e njëri-tjetrit.

“Ja keshtuuu… pasi pushoi”ceshtjen gjykata”.. rikthehen perseri ne krahet e njeri tjetri”, shkruan Topalli./Gazeta Liberale

 

Tags: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back