Aktualitet

Thellohet tragjedia në Velipojë, ndërron jetë edhe vajza 15 vjeçe

Shkruar nga Liberale
Thellohet tragjedia në Velipojë, ndërron jetë edhe vajza 15

Është rënduar bilanci i viktimave në familjen Gjoka, në Velipoë, pas shpërthimit të gazit në hotelin në pronësi të tyre.

Mësohet se ka ndërruar jetë edhe vajza 15-vjeçare e familjes, e cila pësoi djegie të shumta në trup, bashkë me nënën, vëllanë e mitur dhe dy motrat, njëra prej të cilave humbi jetën pak ditë më parë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH