Kronikë

Shkrumbohet makina në Vlorë, kush i vuri flakën (dyshimet)

Shkruar nga Liberale

Shkrumbohet makina në Vlorë, kush i vuri flakën (dyshimet)

Një automjet është përfshirë nga flakët këtë mesditë në Vlorë. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Kaninë.

Ende nuk dihen shkaqet, por paraprakisht dyshohet se shkak mund të jetë bërë një shkëndijë elektrike.

Sakaq mësohet se automjeti ka qenë i parkuar dhe se raportohet vetëm për dëme materiale.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH