Kronikë

Emrat/ 3 të arrestuar dhe njëri në kërkim , zbulohen detaje nga rrjeti i prostitucionit

Shkruar nga Liberale

Emrat/ 3 të arrestuar dhe njëri në kërkim , zbulohen detaje

Policia ka goditur këtë të mërkurë një rrjet prostitucioni në Tiranë.

Vajzat ishin larguar nga banesa në muajt qershor, shtator dhe tetor, ndërsa familjarët nuk kishin njoftuar autoritetet për largimin e tyre. Sipas të dhënave, vajzat kishin përsëritur këtë veprim disa here dhe dy prej tyre ishin motra.

Për shfrytëzimin e të miturave në pranga ranë Samuel Doku, Kastriot Kullaj, Fabjon Cangu dhe u shpall në kërkim një 22-vjeçar.

Të miturat 15, 16, 17 vjeç qëndronin në hotele të ndryshme ku të arrestuarit u sillnin klientë.

 

 

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH