Kronikë

E rëndë në Tiranë, gruaja tenton të hidhet nga dritarja, dyshohet se... (Video)

Shkruar nga Liberale

E rëndë në Tiranë, gruaja tenton të hidhet nga

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në Tiranë, pasditen e kësaj të diele.

Një grua ka tentuar të hidhet nga dritarja e banesës së saj. Pamjet janë publikuar nga JOQ, dhe thuhet se teksa ka tentuar të hidhet gruaja është parë nga disa banorë dhe pas “ulërimave” të tyre është futur sërish brenda.

Një banor i zonës është ngjitur për në apartamentin e saj dhe pas kësaj nuk dihet se çfarë ka ndodhur.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH