Kronikë

AKSIDENT i frikshëm, makina përplaset me shtyllën e ndriçimit (detaje)

Shkruar nga Liberale

AKSIDENT i frikshëm, makina përplaset me shtyllën e

Një aksident i frikshëm ka ndodhur mëngjesin e kësaj të shtune në aksin Lezhë-Laç në afërsi të kryqëzimit të Shëngjinit.

Një automjet ‘Audi’ është përplasur me shtyllën e ndriçimit të rrugës, por fatmirësisht nuk pati persona të lënduar.

Ndërkohë policia nisi hetimet për zbardhjen e shkaqeve dhe rrethanave të këtij aksidenti.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH