Aktualitet

Tym dhe flakë në Tiranë, shkrumbohet banesa private

Shkruar nga Liberale

Tym dhe flakë në Tiranë, shkrumbohet banesa private

Pas alarmit, drejt vendit të ngjarjes janë nisur 4 automjete të forcave zjarrfikëse.

Raportohet paraprakisht një godinë është përfshirë nga flakët ne afërsi të Shkollës së Bashkuar në Tiranë.

Paraprakisht dyshohet se ka marrë flakë një banesë private, dhe deri tani nuk raportohet se ka të lënduar.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH