Aktualitet

Sherri i dhunshëm mes Princ Lekës dhe ish-bashkëshortes së tij, sot mbahet seanca për zgjidhjen e martesës së tyre

Shkruar nga Liberale

Sherri i dhunshëm mes Princ Lekës dhe ish-bashkëshortes së

Teksa të dy janë pajisur me urdhra mbrojtjeje, pas një sherri të dhunshëm që agravoi dhe në përplasje fizike, sot do të mbahet seanca për zgjidhjen e martesës mes Princ Lekës dhe aktores Elia Zaharia.

Pak ditë më parë, ish-çifti u përplasen fizikisht pas pretendimeve se Leka Zogu i kishte dhunuar babain aktores së njohur. Video e sherrit të tyre bëri xhiron e rrjetit.

Kujtojmë se Princ Leka dhe Elia Zaharia kanë një vajza nga martesa e tyre, ndërsa prej disa kohësh jetojnë të ndarë dhe kanë nisur procesin e divorcit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH