Aktualitet

Makina humb kontrollin dhe përfundon në kanal, ndërron jetë shoferi në Vorë

Shkruar nga Liberale

Makina humb kontrollin dhe përfundon në kanal, ndërron jetë

Një 64-vjeçar ka humbur jetën në Vorë, si pasojë e një aksidenti të  rëndë,  ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën e fshatit Muçaj.

Paraprakisht dyshohet se shkak për aksidentin mund të jetë bërë pagjumësia ose problemet shëndetësore të 64 vjeçarit, i cili ka dalë nga rruga dhe ka rënë në kanal.

NJOFTIMI I POLICISE:

Më datë 18.01.2024, në rrugën e fshatit Muçaj, shtetasi A. A., 64 vjeç, dyshohet se ka humbur kontrollin mbi automjetin që drejtonte, dyshohet për shkak të pagjumësisë, ose problemeve shëndetësore, i cili ka dalë nga rruga dhe ka rënë në kanal.

Për pasojë, drejtuesi i automjetit ka humbur jetën në vendngjarje.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH