Aktualitet

Fundjava me diell dhe temperatura të larta! Si do jetë parashikimi i motit për sot

Shkruar nga Liberale

Fundjava me diell dhe temperatura të larta! Si do jetë parashikimi i


Moti do të jetë i qëndrueshëm dhe i kthjellët me kohëzgjatje të orëve me diell në të gjithë territorin, por nuk do të mungojnë alternime të herëpashershme vranësirash të mesme e të larta kalimtare gjatë orëve të mesditës.

Era do të fryjë e lehtë me drejtim veriperëndim-juglindje me shpejtësi 1-5m/s, në bregdet dhe lugina hera-herës arrin shpejtësi deri 8m/s shoqëruar me valëzim të forcës 1-2 ballë në detet Adriatik dhe Jon.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH