Aktualitet

Burri nga Vlora denoncon bashkëjetuesen 26 vjeçe: Më vodhi paratë dhe u zhduk, ma gjeni!

Shkruar nga Liberale

Burri nga Vlora denoncon bashkëjetuesen 26 vjeçe: Më vodhi

Një 26-vjeçare në Vlorë dyshohet se i ka vjedhur një shumë parash bashkëjetuesit të saj.

Ky i fundit e ka denoncuar në Polici, duke thënë se e reja i kishte grabitur një shumë parash dhe është larguar në drejtim të paditur.

“Komisariati i Policisë Vlorë referoi materialet në Prokurori dhe po punon për kapjen e shtetases A. S., 26 vjeçe, pasi dyshohet se i ka vjedhur një shumë parash, bashkëjetuesit të saj”, njofton policia.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH