Showbiz

'Shfaqet në një kabriolet', Oriola Marashi 'çmend' fansat me postimin e saj të fundit

Shkruar nga Liberale

Në super formë dhe seksi. Kështu duket modelja Oriola Marashi në fotot e saj më të fundit të realizuara në Tuscany të Italisë.

Oriola shfaqet në një kabriolet, e veshur seksi dhe e buzëqeshur, duke çmendur kështu qindra mijëra fansat e saj në rrjetet sociale.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH