Showbiz

"S'bëj dot pushime", blogerja e njohur tregon arsyen pse nuk shkon më në plazh

Shkruar nga Liberale

Blogerja e njohur, Armina Mevlani, është shprehur se nuk mund të shkojë në plazh këtë vit për një aryse, kryesisht për shkak të rritjes së çmimeve.

“Këtë vit nuk shkoj dot në vendet që kam pas qenë gjithmonë sepse çmimet janë trefishuar”, tha Armina.

Përmes një postimi në rrjete sociale, ajo thotë se po fliste për vendet që ka frekuentuar më parë brenda Shqipërisë pasi i kanë trefishuar çmimet.

“Një sqarim të vogël: Nuk kam thënë nuk shkoj me pushime por kam thënë që nuk shkoj në të njëjtat vende ku çmimet janë 3-fishuar dhe ku shkoja më parë (këtu e kisha fjalën për në Shqipëri)”, shkruan ajo.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH