Aktualitet

Rikthehet shiu, rikthehen edhe përmbytjet në Vlorë

               Publikuar në : 20:33 - 30/10/19 liberale

Rëshjet e rëna me intesitet gjatë orëve të mbrëmjes së sotme kanë sjellë disa problematika në qytet.

Si pasojë, rruga në lagjen “28 Nëntori” ka patur probleme në qarkullim, po ashtu edhe në zonën e Skelës.

Punonjësit e bashkisë dhe ujësjellës kanalizimeve po punojnë për normalizimin e situatës.

Tags: , ,


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back