Aktualitet

Rama nxjerr videon: Jepja Lulit e merr Monikën megjithë Ilirin dhe…

               Publikuar në : 10:59 - 30/10/20 liberale

Kryeministri Edi Rama ka ironizuar me opozitën duke publikuar një video. Rama thotë se oferta fituese për demokratët është ‘’Jepja Lulit e merr Monikën megjithë Ilirin’’.

Edhe dje Rama ironizoi me këtë deklaratë teksa sot thotë se me këtë ofertë bota është e tyrja. Në fakt debati qëndron mbi ndryshimet në Kodin Zgjedhor pasi opozita donte koalicion të përbashkët të cilën mazhoranca me Kuvendin tashmë e kanë ndaluar me ligj.

Statusi i Edi Ramës:

Oferta fituese për demokratët “Jepja Lulit e merr Monikën megjithë Ilirin!” dhe bota është e jotja

Videon e gjeni KËTU

 

Tags: ,


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back