Aktualitet

Prokuroria-Bashkisë Tiranë: Mos shembni asnjë objekt pa lejen tonë

Shkruar nga Liberale
Prokuroria-Bashkisë Tiranë: Mos shembni asnjë objekt pa lejen

Prokuroria i kërkon Bashkisë dhe Policisë mos prishin asnjë objekt të dëmtuar pa dhënë miratimin organi i akuzës.

"Na vini në dispozicion listën e objekteve të dëmtuara. Procedimi penal nr 89. 6 ditë pas kësaj shkrese si policia dhe bashkia nuk kanë raportuar asnjë informacion në Task Forcën e prokurorisë për objektet e dëmtuara", thuhet në shkresën e siguruar nga Report Tv. /Gazeta Liberale

[gallery columns="1" size="full" ids="1108147,1108148"]

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH