Aktualitet

Plagoset me sende të forta në kokë 14- vjeçari në Korçë, dërgohet me urgjencë në spital

Shkruar nga Liberale
Plagoset me sende të forta në kokë 14- vjeçari në

Një 14 vjeçar është plagosur me sende të forta nga persona tē paidentifikuar.

Sipas Policisë, ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e sotme në lagjen 12 të qytetit të Korçës.

Mësohet se i mituri është dërguar në spitalin e Korçës, për të marrë ndihmë mjekësore, ndërsa raportohet se ka marrë lëndime në kokë.

Uniformat blu të qytetit po punojnë për zbardhjen e plotë tē ngjarjes, si dhe identifikimin e autorëve.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH