Aktualitet

Pas incidentit Basha mbërrin në Kavajë, qytetarët e presin me thirrje

Shkruar nga Liberale
Pas incidentit Basha mbërrin në Kavajë, qytetarët e presin

Kryedemokrati Lulzim Basha ka mbërritur në Kavajë pak minuta pas incidentit, ku mbeti i plagosur sekretari i PD në këtë qytet Bledar Okshtuni.

Basha është pritur nga mbështetësit me duartrokitje dhe thirrje “Rama ik” teksa menjëherë ka kërkuar të shkojë në zyrën elektorale të PD ku edhe ndodhi incidenti.

Autor i ngjarjes sipas policisë është Ndriçim Onuzi, i cili ende është në kërkim.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH