Aktualitet

Panik në Tiranë, merr flakë një automjet në lëvizje

               Publikuar në : 17:40 - 01/08/20 liberale

Përfshirja nga flakët e një makine, teksa ishte në lëvizje, ka shkaktuar panik tek kalimtarët e zonës së rrugës së “Durrësit”.

Policia njofton se rreth orës 16:25, ka marrë flakë në lëvizje mjeti me drejtues K.SH..

Si pasojë, ka vetëm dëme materiale.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 01.08.2020, rreth orës 16:25, në rrugën e “Durrësit”, si pasojë e një difekti teknik në pjesën e motorrit, ka marrë flakë në lëvizje mjeti me drejtues K.SH., ku ka vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Tags: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back