Showbiz

Olta Gixhari tregon se çfarë i tha Luiz Ejllit pas fitores së Big Brother Vip

Shkruar nga Liberale
Olta Gixhari tregon se çfarë i tha Luiz Ejllit pas fitores së

Aktorja Olta Gixhari në një intervistë për “Shqipëria Live”,  zbuloi bisedën e parë me Luiz Ejllin pas fitores.

Pamë një përqafim të ngohtë mes teje dhe Luizit, çfarë i the?

"Çfarë mendoni ju që i thashë… i urova fitoren, i thashë bravo, urime, i thashë qetësohu se gjithçka është në rregull", tha Olta.

E pyetur nëse e uroi për dasmën, Olta tha: "Jo harrova, po fitorja është më e rëndësishme se ai është martuar 3 herë deri tani, kemi kohë ta urojmë për dasmën, po fitorja është shumë e madhe… Kiarën e ka, nuk është risi, ka kohë që e ka …. do ta uroj sapo të vij të pimë ca gota…"

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH