Showbiz

"Nga se vuan, duket sikur je 80-vjeç"/Arjan Konomi shqetëson ndjekësit me paraqitjen e tij të fundit

Shkruar nga Liberale

Opinionisti i njohur Arjan Konomi, duket se është larguar nga ekranet dhe është angazhuar me udhëtimet e tij duke vizituar shumë vende të botës, eksperiencë të cilën ai e ndan dhe me ndjekësit në rrjetet sociale.

Së fundmi ai ka ndarë një video në Instagram teksa ndodhet në Australi, mirëpo analisti ka shqetësuar goxha fansat me pamjen e tij.

Në video, Konomi duket më i plakur në fytyrë dhe me flokët e thinjura dhe në sektorin e komenteve vihet re shqetësimi i ndjekësve teska pyesin se çfarë i ka ndodhur.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH