1

Mourinho me ‘sytë’ nga një tjetër shqiptar, cili është sulmuesi që…

               Publikuar në : 21:30 - 05/06/21 liberale

Roma po kërkon të ndërtojë një ekip të ri dhe Mourinho duket se ‘fiksim’ të merkatos ka shqiptarët.

Në fillim Xhakën, kurse tani portugezi është i interesuar për Rashicën. 24-vjeçari i cili luan tek Werder Bremen me të gjitha gjasat do të largohet nga ekipi aktual pasi ra në Budesligën ll.

Mediat italiane raportojnë se Mourinho ka shfaqur interesim për sulmuesin anësor dhe destinacioni i radhës së Rashicës mund të jetë Roma.


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back