Aktualitet

Moti/ Ulen sërish temperaturat

Shkruar nga Liberale
Moti/ Ulen sërish temperaturat

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot të kthjellët pa rrezikuar reshje.

Sot temperaturat do të pësojnë një rënie të lehtë, ku do të variojnë: në zonat malore, nga 03°C në 12°C, në zonat e ulëta nga 09ºC në 19°C dhe në zonat bregdetare nga 12°C në 21°C.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH