Aktualitet

Moti sot, ulje temperaturash dhe reshje shiu

Shkruar nga Liberale

Shqipëria sot do të jetë kryesisht nën dikimin e kthejllimeve dhe vranësirave që do të sjellin herë pas here edhe rrebeshe shiu.

Reshjet do të jenë më të theksuara nëzonat malore dhe Veriore.

Temperaturat do të kenë sërish një rënie të ndjeshme, ku minimumi i tyre do të jetë 3 gradë Celcius dhe maksimumi deri në 23 gradë Celcius./Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH