Aktualitet

Moti i keq ndërpret energjinë në disa fshatra të Lezhës

               Publikuar në : 18:23 - 30/12/20 liberale

Mbi 20 fshatra të Lezhës kanë mbetur pa energji elektrike.

Në Kallmet, Balldren dhe Kolsh ka probleme me energjinë elektrike prej disa orësh tashmë.

Kjo erdhi si pasojë e motit të keq, i cili ka shkaktuar avari të shumta në rrjet.

 

Tags: , , ,


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back