Showbiz

Meri paralajmëron këtë shenjë: Një kthesë e papritur në jetën tuaj...

Shkruar nga Liberale
Meri paralajmëron këtë shenjë: Një kthesë e

Dashi

Do jeni ne nje lufte per mbizoterim ekonomik dhe social Tani kete jave vendoset se cfarre drejtimi do marrin punet dhe ceshtjet tuaja me te rendesishme materiale dhe personale

Demi

Nje kthese e papritur ne jeten tuaj me e forte nga sa mund te mendonit edhe ju vete do i ndryshoj situatat ne lidhje me karrieren dhe te ardhmen tuaj ne cift

Binjaket

Tani do dalin ne pah te gjithe kundershtaret tuaj real dhe te gjitha prapaskenat qe ju kane bere apo keni bere Jeni ne nje perballje te vertete per te mbijetuar ne te ardhmen

Gaforrja

Miqte e mire i bejne llogarite e mira Ne te kundert te gjithe ata qe keni cilesuar si miq dhe aleate do ju dalin kunder dhe do ju prishin te gjitha ekuilibrat

Luani

Fillon nje anatagonizem i madh dhe nje ndryshim ne marredheniet tuaja me te rendesishme Do perpiqen tju ndryshojne te dhenat e qendrueshme por edhe tju marrin nje perfitim ekonomik qe mezi e kishit vendosur

Virgjeresha

Sot do kuptoni dhe ne ditet ne vazhdim qe me punen tuaj duhet te merreni vete ju Ne te kundert atyre qe u kishit dhene me shume pushtet do ju prishin pune dhe do ju shpenzojne me teper duke perfituar per vete

Peshorja

Ne dashuri dhe ne art do synoni te jeni te paert pavaresisht se kjo do ju kushtoj pak me shume ekonomi apo qtesi shpirterore Lufte per lufte e dhembe per dhembe ne kete kohe ndryshimesh te medha

Akrepi

Kush me shume se ju do ndjehej mire ne kete periudhe ngacmimesh dhe provokimesh deri ne gjerat me te shtrenjta Do arrini te permbysni mendimin e keq qe kane per ju dhe do ndertoni nje bote te re per veten tuaj

Shigjetari

Ju duhet ne kete periudhe te shkeputeni nga disa persona qe ju kane mbajtur pas vetes dhe nuk ju kane dhene shume liri per shume vite Kjo do jete shkeputja me e madhe per ju

Bricjapi

Do filloj periudha ku ne emer te ardhmes apo nje marredhenie te qendrueshme ju te filloni te investoni ne ekonomi Por kjo do rezultoj nje revolucon per ju pasi eshte hera e pare qe do ta beni per dike ne emer te dashurise

Ujori

Nje ndryshim dhe surprize e madhe ju pret ne jeten tuaj Nje kthese ne pune apo ne jeten personale Do ndryshoni ambjent shtepi apo do filloni nje bashkejetese

Peshqit

Duhet te luteni qe dikush qe ju do dhe ju perkrahe te fitoj ne kete periudhe shume te veshtire Ne te kundert do ju terheqi pas vetes ne renien e tij apo saj

per parashikime te detajuara te jetes personale punes dashurise

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH