Showbiz

Meri, kësaj shenje: Do njohësh dikë që do të ndryshojë jetën

Shkruar nga Liberale
Meri, kësaj shenje: Do njohësh dikë që do të

Bëhet fjalë për shenjën e Gaforres. Sipas astrologes Meri Shehu kjo shenjë do njohë dikë që do t'i ndryshojë jetën.

Horoskopi i publikuar nga Meri Shehu në Facebook:

Dashi

Jeni ne prag te marreveshjeve te mira dhe udhetimeve apo kontakteve per bashkepunime me jashte Ka mundesi te gjeni zgjidhje ligjore

Demi

Do keni prioritete qe lidhen me jeten tuaj personale dhe qe do realizohen Ceshtje te punes dhe ekonomise do shkojne drejt zgjidhjes

Binjaket

Jeni afer nje bashkepunimi apo nje pune tuajen qe do behet realitet Ka mundesi te beni pakte te mira me njerez te rendesishem

Gaforrja

Nje takim me dike te afert apo nje njohje e mire do ju ndryshoj jeten duke ju dhene me shume mundesi te reja ne planet dhe aventurat tuaja

Luani

Do keni mundesi te jetoni nje romance apo te beni realitet nje enderr qe ka te beje me nje prjekt tuajin qe e doni shume dhe qe keni talent

Virgjeresha

Sot do ndjeni lehtesine ne disa ceshtje te komplikuara ekonomike dhe do gjeni rruge ligjore te lehta per te ecur perpara me planet tuaja

Peshorja

Menyra juaj e veprimit sot do jap rezultat konkret sidmos ne ceshtje qe kane te bejne me jeten tuaj personale por edhe me udhetime apo ceshtje studimore e ligjore

Akrepi

Me ne fund do keni nje clirim shpirteror te mire dhe do ecni perpara me ceshtjet ekonomike te cilat kishin ngecur per disa jave ne vend

Shigjetari

Me ne fund do dalloheni dhe do shquheni ne mes te turmes duke zene vend kryesor dhe duke u bere persona te njohur dhe te rendesishem

Bricjapi

Nje ceshtje karriere do marre drejtim pozitiv dhe keshtu qe do mbyllni nje detyrim ligjor nga i cili kishit shume frike dhe ndjeheshit te dobet

Ujori

Do jeni ne nje fillim jave te rendesishme per ceshtjet qe lidhen me udhetimiet kontaktet me jashte dhe qellimet tuaja Tani nuk ka me pengesa

Peshqit

Ka ardhur momenti te ndjeheni me te qete shpirterisht dhe ekonomikisht pasi jemi ne nje faze te mire realizimi apo ndryshimi te fatit per mire per parashikime te detajuara te jetes personale punes dashurise shendetit

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH