Showbiz

Marina Vjollca shfaqet me duart e fashuara

Shkruar nga Liberale

Marina Vjollcës sot i ka ndodhur diçka e papritur. Moderatorja ka pësuar incident dhe është shfaqur me duart e fashuara.

Marina ndau me ndjekësit në Instagram dy foto të duarve dhe shkruan: “Sa verë e bukur kjo”.

Moderatorja nuk e ka treguar ende çfarë incidenti i ka ndodhur.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH