Aktualitet

Makina përplaset me tabelën e karburantit, aksidentohet ish-polici

Shkruar nga Liberale
Makina përplaset me tabelën e karburantit, aksidentohet ish-polici

Një aksident ka ndodhur sot rreth orës 12:30 në Kavajë, ku i lënduar ka mbetur një ish-efektiv policie, i identifikuar si Murat Xhahysa.

Mësohet se mjeti i tij ka mbetur i përplasur me tabelën e një karburanti dhe për pasojë ish-polici ka marrë plagë në këmbë dhe në krah ndërsa është transportuar drejt spitalit.

Policia ka shkruar në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e saj. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH