Aktualitet

Makina humb kontrollin dhe përplaset me murin e banesës, plagoset rëndë shoferi

Shkruar nga Liberale
Makina humb kontrollin dhe përplaset me murin e banesës, plagoset

Ka ndodhur një aksident në aksin Lezhë-Kallmet, në afërsi të varrezave të qytetit, ku një makinë tip “Benz” ka humbur kontrollin dhe është përplasur me murin rrethues të një banese.

Nga ky aksidenti ka mbetur i plagosur rëndë shoferi, teksa pasagjeri fatmirësisht ka arritur të shpëtojë pa lëndime.

Ndërkohë policia po punon për zbardhjen e shkaqeve, teksa ky aks ku ka ndodhur aksidenti është bllokuar lëvizja e automjeteve.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH