Showbiz

Dy ish banorët e BBV të pandarë nga njëri-tjetri, publikojnë fotografi nga pushimet luksoze

Shkruar nga Liberale

Dy ish banorët e BBV të pandarë nga njëri-tjetri,

Kader Kicaj dhe Lumbardh Salihu, të njohur nga spektakli Big Brother VIP Kosova 2,  duket se nuk mund të jetojnë pa njëri-tjetrin.

Çifti ka publikuar fotografi në rrjetet sociale ku shfaqen shumë të afërt gjatë pushimeve të tyre.

Në disa nga këto fotografi, Kader shfaqet në bikini të zeza duke qëndruar në kraharorin e Lumbardhit, i cili duket i buzëqeshur, pranë të dashurës së tij.

Dy ish banorët e BBV të pandarë nga njëri-tjetri,

Kader gjithashtu e puth atë në disa nga këto imazhe, duke treguar afeksionin e tyre të fortë.

Nga ana tjetër, Lumbardhi duket tejet i lumtur dhe i relaksuar, teksa kishte veshur disa pantallona për plazh, duke kompletuar atmosferën e pushimeve.

Dy ish banorët e BBV të pandarë nga njëri-tjetri,

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH