Showbiz

Zbulohet kush do të jetë opinionistja e "Big Brother Vip 3", e ulur në krah të Arbër Hajdarit

Shkruar nga Liberale

Zbulohet kush do të jetë opinionistja e "Big Brother Vip 3",

Edicioni i tretë i Big Brother Vip nis së shpejti dhe kurioziteti sa vjen e na shtohet. 

Deri më tani janë përfolur shumë emra se kush do jetë në karrigen e opinionistes këtë vit në BBV3. Ajo është pikërisht Ori Nebijaj.

Burime të afërta nga Top Channel kanë konfirmuar për Revista Who se do të jetë pikërisht Nebiaj ajo që do të mbajë pozicionin e opinionistes ne edicionin e tretë të BBV3. Nuk na mbetet gjë tjetër veçse të presim nisjen e këtij show televiziv për t'u njohur dhe me personazhet që do të jenë pjesë e këtij formati.  

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH