Showbiz

(VIDEO) Burrat e shtëpisë së "BBV3" akuza ndaj njëri tjetrit "përndjekës grash", Romeo debaton me Meritonin dhe Julin

Shkruar nga Liberale

(VIDEO) Burrat e shtëpisë së "BBV3" akuza ndaj

Teksa ndodheshin në kuzhinë, Romeo debaton me Julin dhe Meritonin, ku këta të fundit i kërkonjnë të mos e përmendë më Eglën në shtëpi përderisa ajo nuk është më pjesë e lojës. Sipas tyre Romeo po përfiton nga emri dhe vëmendje e saj dhe po e ekzagjeron.

Mirëpo Romeo vazhdimisht shprehet se e vlerësonte atë si lojtare por edhe si grua. Në një moment kur Meritoni po e ndiqte nga pas, Romeo i është drejtuar “përndjekës grash”, duke i thënë se ai e ka provokuar Eglën dhe është bërë shkak për largimin e saj nga shtëpia.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH