Showbiz

"Uli kokën mos i prishej modeli i flokëve", Jul Deda ka dy fjalë për futbollistin Elseid Hysaj, "u kryqëzua" pas humbjes me Italinë

Shkruar nga Liberale

"Uli kokën mos i prishej modeli i flokëve", Jul Deda ka

Ndeshja Shqipëri-Itali përfundoi me rezultarin 2-1 të shtunë në Dortmund, Gjermani. 

Pas humbjes, Elseid Hysaj ishte futbollisti që u “kryqëzua” nga fansat pasi uli kokën dhe Italia shënoi gol.

Por shumë prej personazheve VIP mbështetën futbollistin, ku ndër ta është edhe aktori Julian Deda.

Përmes një postimi në InstaStory, së fundmi,aktori Jul Deda e ka këshilluar futbollistin që të shikojë përpara sepse sipas tij askush nuk mundet që t’ia hedhë poshtë kontributin që ai ka dhënë për Kombëtaren shqiptare.

“Ec përpara Elseid Hysaj, askush nuk do të ta hedh poshtë kontributin që ke dhënë dhe po jep për Kombëtaren”- ka shkruar aktori krahas fotos së Hysajt.

"Uli kokën mos i prishej modeli i flokëve", Jul Deda ka

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH