Showbiz

"Turp të kesh, je edhe e martuar", Françeska debaton ashpër me Ilnisën: Meriton mblidhe gruan!

Shkruar nga Liberale

"Turp të kesh, je edhe e martuar", Françeska debaton

Ilnisa dhe Françeska kanë debatur ashpër me njëra-tjetrën, duke kaluar situatën në ofendime.

Dy banoret e shtëpisë së "Big Brother Vip", kanë qenë duke ngrënë ushqim dhe më pas kanë shpërthyer në debate të ashpra.

Pjesë nga debati: 

Françeska: Mos u merr me mua Ilnisa të kam thënë.

Inlisa: Nuk merrem unë me ty. Skandaloze. Lojtare që të mbajnë çiftet në shtëpi. Turp të kesh se je edhe e martuar.

Françeska: E martuar?! Meriton mblidhe gruan se po bën shumë gabime.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH