Showbiz

“Ti nuk di limite, je ekstrem!”/ Françeska debat me Liamin

Shkruar nga Liberale

“Ti nuk di limite, je ekstrem!”/ Françeska debat me Liamin

Mëngjesi i djeshëm nisi ndryshe nga herët e tjera për Françeskën. Kjo pasi Liami shkoi në shtratin e saj dhe i hodhi mbi kokë një enë me ujë.

Teksa mbeti ‘e habitur’, ajo doli në ambientet e jashtme të shtëpisë dhe e ‘sqaroi’ paksa me qetësi Liamin por siç duket asgjë nuk qenka sqaruar.

Pasi dhe mbrëmjen e sotme dyshja ka debatuar me njëri-tjetrin, teksa Françeska i është drejtuar Liamit duke i përmendur incidentin e djeshëm dhe duke iu shprehur se ai është një njeri që nuk njeh limite.

“Ti nuk je fare domethënë, je ekstrem. Je ekstrem në çdo gjë, më lër rehat.”

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH