Showbiz

"Tani je dhe vëllai im" Romeo flet me "vëllain e Heidit". Ai i shpreh dashurinë kunatit dhe kjo VIDEO nuk duhet humbur!

Shkruar nga Liberale

"Tani je dhe vëllai im" Romeo flet me "vëllain e

Lid Delia banori më i ri i "BBV3" ka hyrë ë shtëpi si ‘vëllai i Heidit’ për shkak të një misioni sekret ku Heidi duhet të bindë Romeon dhe banorët e tjerë se Lidi është vëllai i saj i madh që nuk e ka takuar prej vitesh.

"Tani je dhe vëllai im" Romeo flet me "vëllain e

Në momentin që hyri në shtëpinë e BBV, Lidi për ta bërë më të besueshme shkoi takoi menjëherë Romeon, i cili u emocionua. Në një bisedë mes dy banorëve, Romeos i tha Lidit se ‘përderisa është vëllai i Heidit, tashmë është edhe vëllai i tij’.

Biseda e plotë në videon më poshtë:

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH