Showbiz

“Ta kanë prishur emrin e Ilnisës”/ Egla-Meritonit: Promivon patriarkalizëm

Shkruar nga Liberale

“Ta kanë prishur emrin e Ilnisës”/ Egla-Meritonit:

Vazhdon përplasja mes Meriton Mjekiqit dhe Egla Cenos.

Banorët e Big Brother VIP Albania disa prej ditësh kanë nisur një debat me njëri-tjetrin.

Ata kanë hedhur vazhdimisht kunja, e në disa raste kanë kaluar edhe në ofendime të mëdha.

Derisa së fundmi aktorja përmëndi Ilnisën, e cila u eleminua nga gara përpara disa ditësh.

Meritonit nuk i pëlqeu kur u përmënd Ilnisa, por gjithsesi ai ruajti qetësinë përballë Eglës, duke mos i dhënë asaj atë çka ajo po kërkonte, debatin.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH